مبدل برودتی و حرارتی

Converter

مبدل های برودتی و حرارتی

مبدل های برودتی و حرارتی جهت انتقال حرارت می باشد که در آن دما به وسیله لوله های فلزی جابجا می شود.

مبدل ها عموما در مدل های مختلفی تولید می شوند  که کاربرد اصلی آن جهت افزایش یا کاهش دمای سیالات است که از جمله این سیالات می توان به آب سرد ، آب گرم ، بخار و روغن اشاره کرد. شرکت سانیار تهویه پیشگام طراح و تولید کننده انواع مبدل ها در ابعاد و ظرفیت های متفاوت می باشد. 

انواع مختلف مبدل های برودتی و حرارتی

مبدل های برودتی و حرارتی در اشکال و ابعاد مختلفی تولید می شوند. برخی از آنها نسبت به بقیه عملکرد بهتری دارند اما به هزینه بالاتری برای خرید نیاز دارند. در اینجا به صورت مختصر در مورد گزینه های موجود توضیحاتی آورده شده است :

مبدل آبی چیل برودتی 

از مبدل های آبی میتوان در فن کویل ها ، کولینگ تاور ، انواع هواسازها و کویل داکت اسپیلت ها استفاده کرد. دلیل استفاده از این مبدل ها ایجاد هوای مطبوع در محیط های صنعتی و ساختمان می‌باشد . می توان گفت مبدل های آبی یکی از قطعات مهم جهت تهویه مطبوع می‌باشد. 

مبدل منبع دار گرمایشی 

مبدل های منبع دار گرمایشی از انواع مبدل های حرارتی است و در تمامی مخزن هایی که تولید کننده آب گرم هستند کاربرد دارد.  از جمله سیالاتی که می توانند درون این لوله ها در جریان باشند : آب داغ یا بخار است که متناسب با نوع سیال ضخامت مبدل ها افزایش یا کاهش می یابد .

مبدل برودتی حرارتی

شرکت سانیار پیشگام طراح و تولید کننده انواع مبدل های برودتی و حرارتی همچون اواپراتور های DX، کندانسور های جی ،یو و ال و کوئل اب گرم در ابعاد و اندازه های مختلف بنا به سفارش مشتری میباشد .

شرکت سانیار تهویه پیشگاه از سایز لوله 3/8 و 5/16 در ساخت مبدل های خود استفاده میکند
فین های الومینیومی اسفاده شده در مبدل ها به واسطه شیار ها و گریل های ایجاد شده بالاترین سطح تبادل حرارتی را ایجاد میکند .

با ما در ارتباط باشید

فرم تماس